Jesień

Pomysły na jesienny wieczór

Pomysły na jesienny wieczór | Magic-Candles

Doskonale wiemy, że jesienne dni są krótkie jak odcinek ulubionego serialu. Właśnie dlatego chcemy dać Ci kilka pomysłów na wieczorne, długie popołudnia, które poprawią Ci nastrój i nastawią na pozytywne wibracje. Jesteś ciekawy? Spójrz na listę:

kawa, ciastko i muzyka

nie ma to jak łyk gorącej pysznej kawy, do tego kawałek ulubionego ciastka i spokojna muzyka w tle. W tej roli świetnie sprawi się coffee music. A jeśli nie lubisz kawy, a ciastko nie wchodzi w grę, zapal świecę zapachową o zapachu kawy lub ciasteczka. Nasze świece nie mają kalorii.

stwórz mapę marzeń

jesień to czas refleksji ale też planowania. Jeśli w Twojej głowie kłębią się marzenia, stwórz ich mapę. Zrób listę rzeczym, które chcesz zrealizować w nowym roku i przyklej obrazki z gazet, które te marzenia pokażą. Taką mapę możesz zrobić samemu, z dzieckiem lub całą rodziną. Wyklejanki to świetna zabawa, nie tylko dla dzieci.

dobra książka
Pomysły na jesienny wieczór | Magic-Candles

Trzymający w napięciu thriller, romantyczna powieść a może książka biznesowa? Cokolwiek to jest, pozwoli Ci oderwać myśli od szarej rzeczywistości i zatopić się w ulubionej lekturze. Nie zapomnij zapalić naszej świeczki, która dodatkowo uprzyjemni ten czas.

joga

jesienią warto zadbać o swoje zdrowie, szczególnie, że ruch jest nam bardzo potrzebny a aura na zewnątrz nie zawsze w tym pomaga. Zamiast zmuszać się do wyjść na chłód i deszcz, rozłóż matę, włącz ulubioną muzykę relaksacyjną lub trening i naładuj się pozytywną dawką endorfin.

relaksacyjna kąpiel
Pomysły na jesienny wieczór | Magic-Candles

puszysta piana, gorąca woda i łazienka w blasku świec. Czyż nie brzmi to jak kąpiel idealna? Im więcej świec tym lepiej. Światło płomienia relaksuje i odpręża. Dodatków kąpiel możesz wzmocnić zapachem wosku w jednym z naszych kominków. Jeśli chcesz mieć pewność, że podczas kąpieli tealight nie zgaśnie, wybierz kominek elektryczny. Możesz ustawić czas rozgrzewania wosku i kąpać się tak długo jak chcesz.

ulubiony film

długi wieczór szybko mija gdy możesz wskoczyć pod ciepły koc i wtulić się w ukochaną osobę wspólnie oglądając Wasz ulubiony film albo nawet cały maraton! Pamiętaj jednak, że niedobór snu sprzyja jesiennej depresji więc może jednak cały sezon “Lucyfera” w jedną noc nie jest najlepszym pomysłem.

zmiana wystroju

przygotuj swoje mieszkanie na jesień. Zmień poduszki, zasłony czy nakrycie stołu. Dodaj do tego ciekawe plakaty i wybierz do dekoracji nasze świece sojowe. W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo ciekawych kolorów i kształtów, które będą idealnie komponować się z wystrojem Twojego mieszkania.

ułóż puzzle

jeśli lubisz taką formę relaksu, zrób miejsce w salonie lub jadalni i zacznij układać obraz. Możesz robić to sam lub z całą rodziną. Czas płynie wtedy zdecydowanie przyjemniej, gdy robi się coś wspólnie.

zrób przetwory

mając własny ogródek jesienią nie ma nudy. A jeśli nie masz własnego ogródka wybierz się na zakupy i zrób własne przetwory. Może masz gdzieś stare przepisy babci, które przypomną Ci ten beztroski czas dzieciństwa.

wspólne pieczenie ciasteczek
Pomysły na jesienny wieczór | Magic-Candles

lubisz domowe smakołyki? A może masz w rodzinie łasuchów, którzy z chęcią Ci we wspólnym pieczeniu i dekorowaniu ciasteczek. Kto powiedział, że musisz je robić tylko na święta? Chcesz szybciej poczuć zapach kruchej przyjemności? Zobacz nasze propozycje świeczek o zapachu ciasta:

A Ty jakie masz sposoby na spędzanie jesiennych wieczorów? Daj nam znać w komentarzu.