Dekoracja, Jesień

Kolekcja Halloween w Magic Candles

Poznaj kolekcję świec zapachowych stworzoną specjalnie na Halloween. Możesz zmienić dekorację swojego mieszkania i zaskoczyć znajomych ciekawą aranżacją. Wybierz swój ulubiony zapach. Cukierek albo psikus!

Colonial Candle Luxe Halloween sojowa świeca zapachowa w szkle 3 knoty 14.5 oz 411 g - Black Magic
Duża świeca zapachowa sojowa w szkle 3 knoty Colonial Candle Everyday Luxe 14.5 oz 411 g - Black Magic

Zapach dużej świecy Black Magic (Czarna Magia) od Colonial Candle stworzy nastrój dzięki wyjątkowemu połączeniu wyrazistych kolorów i intensywnych zapachów. Elegancka sojowa świeca zapachowa z trzema knotami w czarnym szkle z czarną przykrywką i napisem Black Magic.

Zapach Black Magic to doskonały sposób na ożywienie Twojego domu każdego dnia niezależnie od pory roku. Doskonały także na Halloween!

Świeca Colonial Candle Black Magic w okrągłym, uroczym szkle z wieczkiem zawiera mieszankę wosku sojowego dla dobrego wypalania świeczki. Świece Colonial Candle z potrójnym bawełnianym knotem są doskonałym świątecznym dodatkiem do wnętrz w Twoim domu.

Colonial Candle Luxe Halloween sojowa świeca zapachowa w szkle 3 knoty 14.5 oz 411 g - Midnight Potion
Colonial Candle Luxe Halloween sojowa świeca zapachowa w szkle 3 knoty 14.5 oz 411 g - Midnight Potion

Zapach dużej świecy Midnight Potion od Colonial Candle stworzy nastrój dzięki wyjątkowemu połączeniu wyrazistych kolorów i intensywnych zapachów. Elegancka sojowa świeca zapachowa z trzema knotami w pomarańczowym szkle z czarną przykrywką i napisem Midnight Potion.

Zapach Midnight Potion to doskonały sposób na ożywienie Twojego domu każdego dnia niezależnie od pory roku. Doskonały także na Halloween!

Świeca Colonial Candle Midnight Potion w okrągłym, uroczym szkle z wieczkiem zawiera mieszankę wosku sojowego dla dobrego wypalania świeczki. Świece Colonial Candle z potrójnym bawełnianym knotem są doskonałym świątecznym dodatkiem do wnętrz w Twoim domu.

Colonial Candle Luxe Halloween sojowa świeca zapachowa w szkle 3 knoty 14.5 oz 411 g - Boo
Colonial Candle Luxe Halloween sojowa świeca zapachowa w szkle 3 knoty 14.5 oz 411 g - Boo

Zapach dużej świecy Boo od Colonial Candle stworzy nastrój dzięki wyjątkowemu połączeniu wyrazistych kolorów i intensywnych zapachów. Elegancka sojowa świeca zapachowa z trzema knotami w białym szkle z czarną przykrywką i motywem Halloween z pająkiem, pajęczyną i napisem Boo.

Zapach Boo to doskonały sposób na ożywienie Twojego domu każdego dnia niezależnie od pory roku. Doskonały także na Halloween!

Świeca Colonial Candle Boo w okrągłym, uroczym szkle z wieczkiem zawiera mieszankę wosku sojowego dla dobrego wypalania świeczki. Świece Colonial Candle z potrójnym bawełnianym knotem są doskonałym świątecznym dodatkiem do wnętrz w Twoim domu.