ADRES DO KORESPONDENCJI

Magic-Candles
u
l. Ogrodowa 10
47-330 Żyrowa
woj. opolskie

ZWROTY

W przypadku odstąpienia przez Ciebie od umowy, Sklep dokona zwrotu ceny towaru niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na wskazane przez Ciebie konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Będziesz musiał również opłacić koszt zwrotu towaru.

Aby zwrócić towar, pobierz oświadczenie poniżej, wypełnij go, podpisz i odeślij skan na adres: sklep@magic-candles.pl lub pocztą tradycyjną.

REKLAMACJE ZAKUPIONEGO TOWARU

W przypadku reklamacji zakupionego przez Ciebie towaru, należy dostarczyć reklamowany produkt wraz z dowodem zakupu i wypełnionym zgłoszeniem reklamacyjnym.

Sklep rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni od dnia złożenia/dostarczenia reklamacji do sklepu. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na Twoją korzyść, naprawi, wymieni reklamowany towar na nowy, pełnowartościowy lub zwróci równowartość kupionego towaru.

Abyś mógł zgłosić reklamację, pobierz formularz reklamacyjny poniżej, wypełnij go, podpisz i odeślij skan na adres: sklep@magic-candles.pl lub pocztą tradycyjną.