Nowości

Jabłkowe świece zapachowe na jesień

Jesienne jabłka to klasyka zapachu! Zapach uwielbiany w USA w każdej postaci – od świeżych jabłek, przez jabłka z cynamonem zapiekane z żurawinami, klasyczne apple pie czy wytrawne nuty zmieszane z drewnem – jabłka królują na jesień!

Jeśli chcesz wprowadzić jesienny nastrój do swojego domu, otul się jabłkowym aromatem. Zobacz, jakie jabłkowe świece zapachowe możesz znaleźć w naszej ofercie. Zapraszamy!

Zapach Sweet Apple – słodkie jesienne jabłko z dodatkiem dojrzałej gruszki, soczystych cytrusów i zielonych liści.

Zapach Apple Pie – świeżo pieczona szarlotka pełna aromatycznych jabłek, ciepłych przypraw i słodkiej wanilii.

Zapach Apple Orchard Walk – jesienne, rozgrzewające smakołyki – czerwone jabłko, gruszka i pigwa z dodatkiem cynamonu i aromatycznych przypraw okraszone ciepłą wanilią, goździkami i burbonem.

Zapach Apple Cinnamon Crisp – ciepłe i bogate połączenie cynamonu, aromatycznych przypraw i słodkich, dojrzałych jabłek.

Zapach No. 01 HONEYCRISP AMBER – Aromatyczne i dojrzałe jabłka z dodatkiem nut kwiatowych i aromatycznego drewna cedrowego, wanilii i ciepłego bursztynu.

Zapach Pumpkin & Nutmeg, Apple & Vanilla, Cinnamon & Walnut Swirl  –  trzy zapachy w jednym – dynia z gałką muszkatołową, jabłko z wanilią i słodkie bułeczki z cynamonem i orzechami włoskimi.

CZTERY PORY ROKU
Wiosna
  • Wiosna
  • Lato
  • Jesień
  • Zima

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *