Porady

Zapach Świąt w Twoim domu

Coraz bliżej Święta… Ten magiczny czas jak co roku nadchodzi dla nas szybciej wraz z premierą nowej, zimowej edycji limitowanej świec zapachowych z kolekcji Everyday! Świąteczne zapachy to zarówno korzenne przyprawy z mnóstwem aromatycznego cynamonu, jak i pyszne świąteczne pierniczki. Nie zabraknie aromatów przywodzących na myśl pięknie pachnącą choinkę oraz intrygujących nut otulających, jak miękki, ciepły pled.

Zapach Świąt w Twoim domu

Zima ma swój nieodparty urok, który poznasz dzięki wyjątkowym zapachom z kolekcji Everyday ze świątecznej edycji limitowanej. Wszystkie świece z tej serii są dostępne w dużych szklanych słojach ze szklaną pokrywką o wydłużonym czasie palenia ~ 110 godzin, a także w średnich świecach z trzema knotami oraz w małych słojach. Każda ze świec zapewnia długotrwały i wyrazisty zapach w pomieszczeniu.

Wszystkie zapachy ze świątecznej kolekcji 2019 utrzymane są w klasycznym, świątecznym klimacie. Kolory, jakie użyto do stworzenia limitowanej zimowej edycji, to klasyczne neutralne odcienie bieli i beżu, a także barwy tradycyjnie kojarzące nam się ze Świętami Bożego Narodzenia, w tym energiczna czerwień, głębokie odcienie purpury oraz elegancka, zielona barwa przywodząca na myśl świąteczne drzewka.

W roku 2019 kolekcja Everyday zyskuje zupełnie nowe etykiety produktów, które dzięki dużym zdjęciom aranżacyjnym pozwalają doskonale wczuć się w świąteczny klimat. Intrygujące zapachy, świąteczne kolory i doskonałe zdjęcia na etykietach sprawiają, że nasze świece z kolekcji Everyday w tym roku zagoszczą pod niejedną choinką!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *